Бази даних


Наукова періодика України - результати пошуку


Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Повнотекстовий пошук
Список видань за алфавітом назв:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  L  M  N  O  P  R  S  T  U  V  W  
А  Б  В  Г  Ґ  Д  Е  Є  Ж  З  И  І  К  Л  М  Н  О  П  Р  С  Т  У  Ф  Х  Ц  Ч  Ш  Щ  Э  Ю  Я  

Авторський покажчик    Покажчик назв публікацій



Пошуковий запит: (<.>A=Romanskyi M$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3
1.

Zarichnyi M. 
Asymptotic properties of the (convex) hyper-spaces [Електронний ресурс] / M. Zarichnyi, M. Romanskyi // Праці Міжнародного геометричного центру. - 2015. - Т. 8, № 3-4. - С. 60-64. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/pmgc_2015_8_3-4_9
Попередній перегляд:   Завантажити - 216.588 Kb    Зміст випуску     Цитування
2.

Romanskyi M. 
Cone and join in the asymptotic categories [Електронний ресурс] / M. Romanskyi, M. Zarichnyi // Вісник Львівського університету. Серія механіко-математична. - 2017. - Вип. 83. - С. 34-41. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/VLNU_Mech_mat_2017_83_6
Попередній перегляд:   Завантажити - 360.667 Kb    Зміст випуску     Цитування
3.

Romanskyi M. 
On coarse equivalence of the hyperspaces of euclidean spaces [Електронний ресурс] / M. Romanskyi, M. Zarichnyi // Вісник Львівського університету. Серія механіко-математична. - 2017. - Вип. 84. - С. 67-70. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/VLNU_Mech_mat_2017_84_11
Попередній перегляд:   Завантажити - 358.607 Kb    Зміст випуску     Цитування
 
Відділ наукової організації електронних інформаційних ресурсів
Пам`ятка користувача

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського